ह्वावेद्वारा २०२३ को पहिलो तीन त्रैमासको व्यापार परिणाम घोषणा

Huawei Revinue

काठमाडाैं- ह्वावेले सोमबार २०२३ को पहिलो तीन त्रैमासको व्यापारिक नतिजा सार्वजनिक गरेको छ। यस अवधिमा ह्वावेले सीएनवाई ४५६.६ बिलियन राजस्व आर्जन गर्‍यो, वार्षिक रूपमा २.४ प्रतिशतको वृद्धि र १६.० प्रतिशतको खुद नाफा मार्जिनसँग।

‘कम्पनीको कार्यसम्पादन पूर्वानुमान अनुरूप छ,’ ह्वावेका घुम्ती अध्यक्ष केन हुले भने, ‘म हाम्रा ग्राहकहरू र साझेदारहरूलाई उनीहरूको निरन्तर विश्वास र समर्थनका लागि धन्यवाद दिन चाहन्छु। अगाडि बढ्दै, हामी हाम्रो व्यापार पोर्टफोलियो अधिकतम बनाउन र हाम्रा उत्पादन र सेवाहरूको प्रतिस्पर्धात्मकतालाई नयाँ उचाइहरूमा लैजान आर एन्ड डीमा हामी लगानी बढाउन जारी राख्नेछौँ। सधैँजस्तै हाम्रो लक्ष्य हाम्रा ग्राहकहरू, साझेदारहरू र समाजका लागि ठूलो मूल्य सिर्जना गर्नु हो।’

२०२२ मा ह्वावेले अमेरिकी डलर ९३.५ बिलियन राजस्व र अमेरिकी डलर ५.२ बिलियन (लगभग) खुद नाफा कमाएको थियो। ह्वावेले २०२२ मा अमेरिकी डलर २३.५ बिलियनको वार्षिक खर्चसँग, कम्पनीको वार्षिक राजस्वको २३.५ प्रतिशतको प्रतिनिधित्वसँग अनुसन्धान र विकासमा आफ्नो लगानी सुदृढ गर्न जारी राख्यो र विगत दश वर्षमा आफ्नो कुल अनुसन्धान र विकास खर्च अमेरिकी डलर १४२.३ बिलियनभन्दा बढी ल्यायो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *